Home/ORGANIZACIJSKE ENOTE/Oddelek za materiale/Laboratorij za kovine, korozijo in protikorozijsko zaščito

Laboratorij za kovine, korozijo in protikorozijsko zaščito

  • Nudimo tehnično in strokovno podporo na področju kovin – korozije in njihove zaščite
  • Sodelujemo z industrijo, podjetji in posamezniki, ki se soočajo s problemi ali vprašanji v zvezi s kovinami
  • Združujemo raziskovalce in strokovnjake z različnih področij (metalurgija, kemija, strojništvo, fizika) in sodelujemo z raziskovalci in strokovnjaki doma in v tujini.
  • Povezujemo strokovno odličnost, nova znanja in vrhunsko raziskovalno opremo

Storitve

Raziskave in razvoj

Oprema

Ponašamo se z vrhunsko raziskovalno in strokovno opremo, kot je:

KDO SMO
Tanja Antić
univ. dipl. inž. met. in mat.
01 280 44 22
tanja.antic@zag.si
dr. Mirjam Bajt Leban
01 280 43 11
mirjam.leban@zag.si
mag. Nina Gartner
dipl. inž. fiz.
01 280 43 88
nina.gartner@zag.si
Janez Gomboc
01 280 44 65
janez.gomboc@zag.si
dr. Miha Hren
univ. dipl. inž. grad.
01 280 45 47
miha.hren@zag.si
dr. Tadeja Kosec
univ. dipl. kem, prof. kem.
vodja
01 280 45 47
tadeja.kosec@zag.si
mag. Andrej Kranjc
dipl. inž. fiz.
1. nam. vodje
01 280 44 78
andrej.kranjc@zag.si
izr. prof. dr. Andraž Legat
univ. dipl. fiz.
01 280 42 17
andraz.legat@zag.si
dr. Petra Močnik
univ. dipl. kem.
01 280 44 22
petra.mocnik@zag.si
Slavko Pandža
univ. dipl. inž. str.
2. nam. vodje
01 280 42 27
slavko.pandza@zag.si
Nino Švab
mag. inž. metal. in mater.
01 280 43 12
nino.svab@zag.si
mag. Milena Turičnik Deutsch
univ. dipl. inž. kem. inž.
01 280 42 16
milena.turicnik@zag.si
dr. Bojan Zajec
univ. dipl. fiz.
01 280 43 50
bojan.zajec@zag.si
LABORATORIJ ZA KOVINE, KOROZIJO IN PROTIKOROZIJSKO ZAŠČITO
KONTAKTNE OSEBE

Vodja laboratorija:
dr. Tadeja Kosec
univ. dipl. kem., prof. kem.
e-pošta: kovine@zag.si
Telefon: 01 280 45 47

AKREDITACIJA